تقدیر فرمانده بسیج سپاه امام سجاد(ع) از مدیر مخابرات منطقه هرمزگان

در آستانه هفته کار و کارگر از ازمهندس مهدی حیدری مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و اسلام صادقی جانشین فرمانده پایگاه بسیج شهید عامری با اهدای لوح تقدیر ، تجلیل کرد .
در آستانه هفته کار و کارگر از ازمهندس مهدی حیدری مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و اسلام صادقی جانشین فرمانده پایگاه بسیج شهید عامری با اهدای لوح تقدیر ، تجلیل کرد .
کد خبر: ۱۳۶۴۳۱۳

 

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،در آستانه هفته کار و کارگر از ازمهندس مهدی حیدری مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و اسلام صادقی جانشین فرمانده پایگاه بسیج شهید عامری با اهدای لوح تقدیر ، تجلیل کرد .

 

به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه هرمزگان در این مراسم که با ضیافت افطاری و در جمع صمیمی فرمانده هان بسیج ومدیران جامعه کار و تلاش برگزار شد ، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) با اهدای لوح تقدیر ازمهندس حیدری مدیر مخابرات منطقه هرمزگان و صادقی جانشین فرمانده پایگاه بسیج شهید عامری ، تجلیل کرد .

 

سردار اباذر سالاری در مراسم گرامی‌داشت هفته کار و کارگر که با تجلیل از کارفرمایان، کارگران، مدیران و فرماندهان بسیج عرصه کار و تلاش هرمزگان همراه بود اظهار داشت: امروز بسیج به‌عنوان یک شجره طیبه شاخ و برگ‌هایی دارد که در تمام عرصه‌ها گسترده شده است و یکی از این عرصه‌های مبارک حوزه کارگران و کارخانه‌جات است که بسیج این قشر همواره حمایت‌هایی را از اقشار محروم جامعه در حد توان خود داشته است.

 

سالاری تأکید‌ کرد: با تدبیر مقام معظم رهبری سال 1401 تحت عنوان سال تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌‌آفرین نام‌گذاری شده است، از این رو یکی از عرصه‌هایی که این شعار متوجه آن‌هاست عرصه کار و تلاش و کارخانه‌جات است لذا لازم است عملکرد کارخانه‌جات برای تحقق شعار سال تنظیم شود.


در بخشی ازاین لوح تقدیر آمده است :

 

اینکه به پاسداشت زحمات ، تلاشهای خالصانه و صادقانه شما در خدمت به شهروندان قابل تحسین است ، ضمن تبریک هفته کار و کارگر از زحمات و خدمات شایسته جنابعالی که موجبات رضایتمندی شهروندان و آبادانی کشور عزیزمان گردیده ، تقدیر و تشکر بعمل می آید .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها