اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد

آسمان نیمه ابری استان تهران تا دوشنبه

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که وضعیت جوی استان تهران از امروز (۹ اردیبهشت) تا دوشنبه (۱۲ اردیبهشت) نیمه ابری خواهد بود.
کد خبر: ۱۳۶۴۰۸۴

به گزارش جام جم آنلاین، براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده با نفوذ متناوب زبانه‌های سامانه بارشی، از امروز جمعه (۹ اردیبهشت) تا دوشنبه (۱۲ اردیبهشت) آسمان نیمه ابری، در بعضی ساعات ابری، همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید به ویژه در ساعات بعدازظهر و رگبار باران و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد به ویژه روزهای شنبه (۱۰ اردیبهشت) و دوشنبه (۱۲ اردیبهشت) در ساعت بعدازظهر تا شب و پدیده مه در ارتفاعات پیش بینی می‌شود.

براساس اعلام هواشناسی استان تهران، با فعالیت مجدد سامانه بارشی از بعدازظهر سه‌شنبه (۱۳ اردیبهشت) گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد مورد انتظار است و همچنین در پاره‌ای نقاط به ویژه بخش‌های جنوبی استان گاهی وزش باد خیلی شدید و گرد و خاک و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (شنبه ۱۰ اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری و وزش باد در بعضی ساعت‌ها پیش‌بینی می‌شود که حداکثر دما ۲۵ و کمترین دما نیز ۱۶ درجه ثبت شده است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آبعلی با حداکثر ۱۵ درجه و حداقل ۸ درجه خنک‌ترین و ری، بهارستان و اسلامشهر با حداکثر ۳۰ درجه و حداقل ۱۸ درجه دما گرم‌ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها