سخنگوی سازمان اورژانس کشور خبر داد:

مرگ یک نفر و مصدومیت هفت تن در تصادف پژو و نیسان

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

تصادف مرگبار خودرو با عابر پیاده در بزرگراه یادگار امام

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه خودرو سواری با عابر پیاده در بزرگراه یادگار امام (ره) خبر داد و گفت: راننده این خودرو پس از وقوع تصادف از محل گریخت.
کد خبر: ۱۳۶۳۸۹۶

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی همه خانی با اشاره به وقوع تصادف مرگبار در این باره گفت: به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه این تصادف ساعت ۰۵:۴۵ امروز در مسیر بزرگراه یادگار امام (ره) به جنوب فرحزادی روی داد که یک دستگاه سواری به شدت با یک عابر پیاده برخورد کرد.

وی افزود: در این حادثه عابر پیاده که قصد عبور از این محدوده را داشته بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت و راننده پس از دیدن این صحنه از محل حادثه متواری می‌شود که با حضور عوامل منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.

سرهنگ همه خانی در خصوص مجازات فرار از صحنه حادثه ماده ۷۱۹ قانون مجازات اسلامی گفت: هر گاه مصدوم احتیاج به کمک فوری داشته و راننده با وجود امکان رساندن مصدوم به مراکز درمانی و یا استمداد از مأمورین انتظامی از این کار خودداری کند و یا به منظور فرار از تعقیب، محل حادثه را ترک و مصدوم را رها کند حسب مورد به بیش از دو سوم حداکثر مجازات مذکور در مواد ۷۱۴ و ۷۱۵ و ۷۱۶ این قانون محکوم خواهد شد و دادگاه نمی‌تواند در مورد این ماده تخفیف قائل شود.

وی به شهروندان توصیه کرد در صورت بروز هرگونه تصادف خسارتی، جرحی و فوتی در سطح معابر ضمن حفظ خونسردی خود ابتدا و قبل از هرگونه اقدامی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و پلیس را در جریان تصادف قرار دهند.

واژگونی سمند داخل فضای سبز

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب از واژگونی خودرو سمند داخل فضای سبز حاشیه بزرگراه شهید بابایی خبر داد و گفت: شب گذشته سواری سمند در بزرگراه بابایی به غرب رمپ امام علی (ع) به جنوب بعلت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه دچار واژگونی شد.

سرهنگ علی اصغر شریفی در این باره گفت: در پی رصد معابر و بزرگراه‌های شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ مبنی بر یک فقره برخورد سمند با جداول و واژگونی آن در فضای سبز بی درنگ گشت تصادفات منطقه ۲۵ پلیس راهور فاتب به همراه نیرو‌های امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت: با حضور نیرو‌های امدادی و اورژانس در محل حادثه راننده خودرو که تنها سرنشین خودرو بوده توسط نیرو‌های اورژانس به صورت سرپایی مداوا شد.

سرهنگ شریفی از رانندگان خواست به هنگام رانندگی با سرعت مطمئن، توجه کامل به امر رانندگی و همچنین بدون خستگی و خواب آلودگی در مسیر‌ها حرکت کنند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها