رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم‌ها و عوامل پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی معابر، میادین و تقاطع‌ها استقرار دارند و اقدامات ترافیکی خود را برای تردد ایمنی و روان سازی ترافیک انجام می‌دهند.
کد خبر: ۱۳۶۳۷۰۵
به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ مجید رنجبر ضمن بیان وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت ۱۴۰۱ اظهار کرد: با رصدی که تیم‌های مستقر در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت ترافیکی معابر پایتخت انجام دادند، تردد‌ها در سطح معابر در حال شکل گیری و روبه افزایش است و خوشبختانه مشکل و مورد خاصی وجود نداشته و بار ترافیکی روان و در حال حرکتی را در اکثر محور‌ها را از صبح امروز شاهد بودیم.

سرهنگ رنجبر گفت: ترافیک در بزرگراه مدرس از الهیه، شیخ فضل الله از جناح، جناح در مسیر غرب به شرق از شیخ تا گمنام و غرب به شرق نیایش از ستاری، یادگار جنوب به شمال از گلاب، آزادراه به شرق از آزادگان می‌باشد.

وی اضافه کرد: بار ترافیکی زین الدین از هنگام تا پاسداران، جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) از گلشن دوست، بزرگراه چمران از گفتگو، بزرگراه صدر به غرب از قیطریه، جنوب به شمال نواب تا نهم دی، بزرگراه بابایی از هنگام تا صیاد و خیابان آزادی از بعد از استاد معین شاهد بار ترافیکی می‌باشیم.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: بار ترافیکی در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت از باکری، غرب به شرق بزرگراه حکیم از باکری می‌باشد.
 
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها