گزارش «جام‌جم» از طرح شفاف‌سازی قوای سه‌گانه

شفافیت بدون شرط

در پی انتشار تصاویری از سفر همسر، دختر و داماد محمد باقرقالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به هنگام به بازگشت از ترکیه، الیاس قالیباف از عموم مردم عذرخواهی کرد.
کد خبر: ۱۳۶۲۸۳۸

به گزارش جام جم آنلاین، در پی انتشار تصاویری از سفر همسر، دختر و داماد محمدباقرقالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به هنگام به بازگشت از ترکیه، الیاس قالیباف پسر رئیس مجلس شورای اسلامی طی مطلبی از عموم مردم عذرخواهی کرد و در صفحه شخصی خود نوشت که خواهر و داماد خانواده نیز باید عذرخواهی کنند.

الیاس قالیباف نوشت:

خواهرم و همسرش کاری انجام دادند که حتما غلط است. این سفر آن هم در این شرایط اقتصادی مردم یقینا اشتباه است‌.

آن ها برای خرید سیسمونی نرفته بودند و ناراستی ها و بزرگ نمایی هایی در متن های منتشر شده وجود دارد اما به هر صورت انجام این سفر خطایی نابخشودنی است، چرا که باعث می شود همه تهمت هایی که در گذشته به پدرم و خود آنها زده شده است را صحیح جلوه دهد. آنچه این خطا را نابخشودنی تر می کند آن است که به امید و اعتماد مردم ضربه می زند و زبان ضد انقلاب و بدخواهان را دراز می‌کند.

این رفتار حتماً مخالف نظر و مشی و مرام پدرم است. آنان که می خواهند خطای فرزند را به پای پدر بنویسند، بدانند که این کار از قبل مورد مخالفت ایشان قرار گرفته بود ولی متاسفانه نادیده گرفته شد.

بنده به سهم خودم از همه مردم عذرخواهی می‌کنم و آن ها هم حتما باید عذرخواهی نمایند. انشاالله خدا در این شب های قدر همه قصور ها و خطاهای ما را ببخشد.

منبع: تسنیم
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها