مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد

افزایش ۰.۶ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه (۲۶فروردین) از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و در صورت اعلام ماموران پلیس راه، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.
کد خبر: ۱۳۶۲۰۵۷
به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس اعلام روز پنجشنبه پلیس راهور ناجا، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و نیز تردد کلیه تریلر‌ها از محور چالوس کماکان ممنوع است.

در محور هراز نیز، تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ فروردین ممنوع می‌باشد.

تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۲۶ فروردین از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز در صورت اعلام مامورین مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

طبق اعلام پلیس راهور، اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

همچنین تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۴ فروردین تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۷ فروردین از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
 
منبع: ایرنا
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها