معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران خبر داد:

افزایش تعداد مراجعان سرپایی کرونا به مراکز درمانی استان تهران

معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران از افزایش تعداد مراجعان سرپایی کرونایی در استان تهران خبر داد و گفت: احتمالا موجی از افزایش را داریم اما اینکه این موج چقدر ادامه‌دار بوده و منجر به افزایش مرگ و میر شود را نمی‌توان پیش‌بینی کرد.
کد خبر: ۱۳۶۰۸۴۶

به گزارش جام جم آنلاین، نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران در گفتگو با فارس درباره «آخرین وضعیت کرونایی استان تهران»، بیان داشت: در استان تهران تقریبا در دهه دوم فروردین با افزایش تعداد مبتلایان سرپایی مواجه هستیم.

وی ادامه داد:‌در 24 ساعت گذشته در کل 3600 مراجعه به کلینیک‌های تنفسی داشته‌ایم که نشان می‌دهد دید و بازدیدهای نوروزی تعداد موارد سرپایی را افزایش داده است.

معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: در تعداد بیماران بستری افزایش قابل توجهی نداشته‌ایم؛ضمن اینکه تعداد فوتی‌ها کم شده بود و اکنون نیز تقریبا تغییری در آن نداریم.

توکلی از فوت 15 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در استان تهران خبر داد و درباره وضعیت آینده کرونایی استان تهران تصریح کرد: احتمالا موجی از افزایش را داریم اما اینکه این موج چقدر ادامه دار بوده و منجر به افزایش مرگ و میر شود را نمی‌توان پیش بینی کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها