سه مسابقه پایانی هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال در تهران، سیرجان و اصفهان برگزار می‌شود که استقلال صدرنشین میزبان پیکان است.
کد خبر: ۱۳۶۰۶۶۶

به گزارش جام جم آنلاین، سه مسابقه پایانی هفته بیست و چهارم لیگ برتر روز سه شنبه برگزار می شود و بعد از آن تقریبا رقابت های لیگ برتر با وقفه ای یک ماه روبه رو خواهد شد و مسابقات جام حذفی پیگیری می شود.

گل گهر - شهر خودرو؛ برد آسان شاگردان قلعه‌نویی؟

گل گهر در سال جدید میزبان تیم قعرنشین شهرخودرویی است که برای بقا تلاش می کند. شاگردان قلعه نویی امیدوارند 7 امتیاز کسر شده توسط کمیته انضباطی به این تیم برگردد تا گل گهر بتواند حداقل به کسب رتبه سوم در این فصل امیدوار باشد.

شهر خودرو سه هفته است که در لیگ برتر شکست نخورده و همچنان به بقا امیدوار است اگر این تیم پر حاشیه مشهدی بتواند در سیرجان پیروز شود شانس صعود تا رده چهاردهم لیگ برتر را دارد البته گرفتن سه امتیاز از تیم گل گهری که یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر است کار دشواری است.

بازی رفت را گل گهر 2 بر یک برده است. شهرخودرو ضعیف ترین خط دفاع را با 32 گل خورده دارد و راحت ترین کار برای گل گهر گلزنی به این تیم به نظر می رسد. ظاهرا سیرجانی‌ها یک برد آسان را پیش رو خواهند داشت.

ذوب آهن - نفت مسجدسلیمان؛ قطع نوار بردهای ذوبی‌ها؟

ذوبی ها سال قبل را با 4 برد متوالی تمام کردند تا یکباره 31 امتیازی شوند و به رده هشتم جدول برسند. اولین حریف سال جدید ذوبی‌ها، تیمی در خطر سقوط است که رضا مهاجری جانشین محمود فکری شده تا بلکه بتواند این تیم را در لیگ برتر حفظ کند. ماموریتی بسیار دشوار که البته نشدنی نیست.بازی رفت دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

نفتی ها دومین خط دفاع ضعیف و دومین خط حمله ضعیف لیگ را دارند و تیمی کاملا بی خطر به نظر می رسند که فقط 9 گل زده اند اما ذوب آهن اگر مثل بازی های اخیرش بازی کند رسیدن به پنجمین برد دور از دسترس نخواهد مگر اینکه مهاجری واقعا تیم را متحول کرده باشد. او بعد از فراز کمالوند و محمود فکری سومین سرمربی فصل نفت مسجدسلیمان است.

استقلال - پیکان؛ ادامه یکه تازی آبی پوشان در حضور هواداران؟

استقلال تنها تیم بدون باخت رقابت ها می خواهد سال جدید را هم با یک برد شروع کند تا با پیکان به سمت قهرمانی لیگ برتر بیست و یکم برود. آبی پوشان مستحکم ترین خط دفاع را با 8 گل خورده در اختیار دارند و حتی بعد از جدایی ناخواسته مرادمند و یزدانی خط دفاعی این تیم همچنان نفوذناپذیر است اما پیکان هم در این فصل نتایج خوبی گرفته و در حال حاضر با 32 امتیاز در رده هفتم جدول ایستاده است.

بازی رفت دو تیم با نتیجه 3 بر صفر به سود استقلال تمام شد و پیکانی ها نمی خواهند بار دیگر باخت پرگلی را تجربه کنند. شاگردان مجتبی حسینی بعد از پیروزی مقابل ذوب آهن 5 هفته است رنگ برد را ندیده اند و تساوی در این بازی هم نتیجه بدی برای این تیم محسوب نمی شود. البته بازی مقابل 20 هزار تماشاگر استقلالی کار ساده‌ای نخواهد بود. ظاهرا آبی پوشان مجوز حضور 30 درصدی هواداران را دریافت کرده‌اند. پیکان در جام حذفی هم مقابل استقلال شکست خورد و اگر این بار هم بازنده شود سه‌گانه شکست مقابل آبی پوشان تکمیل می‌شود.

برنامه ادامه مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر:

دوشنبه 15 فروردین

هوادارتهران- پرسپولیس - ساعت۲۰:۳۰- ورزشگاه پاس قوامین تهران

سه شنبه ۱۶ فروردین

گل‌گهر سیرجان- پدیده مشهد – ساعت۲۰- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان کرمان
ذوب‌آهن اصفهان - نفت مسجدسلیمان - ساعت۲۰:۳۰- ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
استقلال –پیکان تهران - ساعت۲۰:۳۰- ورزشگاه آزادی تهران

جدول لیگ برتر:

1- استقلال 55 امتیاز

2- پرسپولیس 49 امتیاز

3- سپاهان 42 امتیاز

...........

15- نفت مسجدسلیمان 14 امتیاز

16- شهرخودرو مشهد 13 امتیاز

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها