رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در ماه مبارک رمضان بحث شفافیت آرای نمایندگان در صحن به بحث گذاشته خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۶۰۶۰۳
به گزارش جام جم آنلاین، سلمان اسحاقی در جلسه علنی امروز مجلس (دوشنبه) مجلس در اخطار قانون اساسی عنوان کرد: آقای قالیباف توقع بود آنگونه که شایسته است در اظهارات خود از اقدامات نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی، ارتش، سپاه، بسیج، راهداران، کادر پزشکی، جمیعت هلال اهمر و نیرو‌های جهادی که در ایام عید بستر ساز امنیت مردم بودند، تقدیر و تشکر انجام دهید.

وی افزود: ما در خصوص اصلاح آیین نامه داخلی مجلس اقدام می‌کنیم، اما مردم منتظر موضوع شفافیت هستند، اگر به موضوع شفافیت قبل از بررسی اصلاح آیین نامه مجلس توجه می‌شد می‌توانستیم اصلاح ساختار بودجه را در قالب شفافیت پیگیری کنیم.

این عضو کمیسیون بهداشت مجلس بیان کرد: هر اقدامی برای اصلاح آیین نامه انجام دهیم مردم توقع توجه به موضوع شفافیت را دارند، در اولین جلسه ۱۴۰۱ تکلیف شفافیت آراء را برای مردم شفاف کنیم و بگوییم اگر برای آیین نامه اصلاح ساختار بودجه قدمی برداشته می‌شود با توجه به شفافیت خواهد بود.

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات اسحاقی گفت: بحث مربوط به شفافیت در دستور جلسه مجلس قرار دارد و در همین ماه مبارک رمضان این موضوع در صحن مجلس به بحث گذاشته خواهد شد.
 
منبع: ایسنا
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها