وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم ستاد ملی کرونا در خصوص از سرگیری آموزش حضوری در مدارس، از دانش آموزان خواست تا ضمن بهره‌گیری از آموزش‌ های حضوری در مدرسه، پروتکل‌ های بهداشتی را رعایت کنند.
کد خبر: ۱۳۶۰۵۴۳

به گزارش جام جم آنلاین، یوسف نوری در بازدید از یکی از دبیرستان‌های دوره اول منطقه 2 شهر تهران، با حضور در کلاس‌های درس و تبریک سال جدید و بهار تعلیم و تربیت وآغاز ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، با دانش آموزان، خانواده‌ها، معلمان و کادر اجرایی مدرسه به گفتگو پرداخت و ضمن پاسخگویی به پرسش‌های آن‌ها، از زحمات جهادگونه معلمان و مدیران مدارس در ایام شیوع کرونا تقدیرکرد.

وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با اولیای دانش آموزان که در این واحد آموزشی حضور داشتند، مزایای حضور در محیط‌های آموزشی را بیان کرد و گفت: تمهیدات لازم برای حضور شاداب و با نشاط دانش آموزان و فرهنگیان در محیطی سالم فراهم شده است چرا که با حضور دانش آموزان در مدارس، می‌توانیم ضمن رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی، در راستای ارتقای اهداف نظام تعلیم و تربیت که منجر به اجرایی شدن سند تحول بنیادین و تربیت تمام ساحتی دانش آموزان را فراهم می‌آورد، گام برداریم.

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: کشورهای توسعه یافته به سمت بازگشایی مدارس رفته‌اند و ما نیز باید نسبت به موقعیت و شرایط، مهارت‌های لازم را برای زندگی عملی به فرزندان خود آموزش دهیم و از جمله این آموزش‌ها و مهارت‌ها، چگونه زندگی کردن در شرایط شیوع کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم ستاد ملی کرونا در خصوص از سرگیری آموزش حضوری در مدارس، از دانش آموزان خواست تا ضمن بهره‌گیری از آموزش‌های حضوری در مدرسه، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شایان ذکر است در ابتدای این بازدید که به صورت سرزده انجام پذیرفت، وزیر آموزش و پرورش، با حضور در یادمان شهدای دبیرستان، با ادای احترام به شهدای گرانقدر، یاد و خاطره همه شهیدان ایران اسلامی را گرامی داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها