جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال قانون ۱۰۲ هزار دستگاه خودروی حادثه‌ ساز و به پارکینگ رفتن ۲۱۰۰ دستگاه از این خودروها خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۰۱۸۶

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور‌ جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار تیم های کنترل سرعت در سطح معابر و برخورد با تخلفات سرعت خبر داد.

وی ضمن تشریح عملکرد نوروزی پلیس راهور تهران بزرگ در ایام نوروز گفت:۲۱۵۰ دستگاه خودروکه مرتکب تخلفات حادثه ساز شده بودند راهی پارکینگ شدند.

سرهنگ موسوی پور با اشاره به اعمال قانون ۱۰۲۴۱۵ دستگاه خودروی دارای تخلفات حادثه ساز و به پارکینگ رفتن ۲۱۵۰ دستگاه از این خودروها اعلام کرد: همکاران بنده در پلیس راهور تهران بزرگ در طرح نوروزی و در تمامی معابر و تقاطع های شهر تهران حضوری چشمگیر و فعال داشتند.

وی ادامه داد: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در اجرای طرح برخورد با تخلفات حادثه ساز تعداد یکصدو دو هزار و چهارصد و پانزده دستگاه از خودروهایی که مرتکب تخلفات حادثه ساز شدند را اعمال قانون کرده اند.

سرهنگ موسوی پور گفت: علاوه بر دوربین های کنترل سرعت ثابت در سطح بزرگراهها تعداد ۵۰ تیم کنترل سرعت لیزرگان هم در جاهایی که نیاز به کنترل سرعت دارند مستقر بوده و نسبت به برخورد با تخلفات سرعت در این نقاط اقدام می‌کنند.

وی افزود: در این مدت تعداد شصت و یک هزار چهارصد و دو دستگاه خودرویی که مرتکب سرعت غیر مجاز شدن اعمال قانون و تعداد دوهزار و صدو پنجاه خودرویی که مرتکب تخلف حادثه ساز شده متوقف و به پارکینگ منتقل شدند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ به رانندگان و مسافرین نوروزی که در سطح معابر تهران مخصوصا در بزرگراه‌ها تردد می نمایند، توصیه کرد: توجه کافی و لازم به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی داشته باشند و حتما به تابلوهای هدایت مسیر توجه نموده و به موقع تصمیم گیری لازم را داشته باشند تا شاهد ترددهایی ایمن و حوادث کمتری در سطح معابر باشیم.

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها