بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی،آسمان تهران در روزهای آینده صاف همراه با وزش باد خواهد بود و شاهد روند تدریجی افزایش دما در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۱۳۶۰۱۱۰

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان استان تهران امروز (۱۰ فروردین) صاف همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و از اواخر وقت امروز تا پنج شنبه شب (۱۱ فروردین) افزایش ابرناکی و در پاره‌ای نقاط به ویژه در ارتفاعات گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد مورد انتظار است.

برای روزهای جمعه تا یکشنبه شب (۱۲ تا ۱۴ فروردین) آسمان کمی ابری در برخی مناطق قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و طی روزهای آینده شاهد روند تدریجی افزایش دما در سطح استان خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای منفی ۵- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌ است.

همچنین آسمان تهران فردا (۱۱ فروردین) نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و از بعد از ظهر بارش پراکنده و گاهی وزش باد شدید با احتمال رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۲۲ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۱۲ فروردین) صاف همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها