آیین الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی شناوری، موشکی و زیرسطحی به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور فرمانده‌کل سپاه برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۵۸۸۲۵

به گزارش جام جم آنلاین، آیین الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی شناوری، موشکی و زیرسطحی به نیروی دریایی سپاه امروز با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین عالی‌رتبه نیرو‌های مسلح برگزار شد.

در این مراسم انبوهی از تجهیزات و سامانه‌های موشکی و شناوری با قابلیت‌ها و ویژگی‌های عملیاتی جدید به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه اضافه شد.

ماندگاری و تاب‌آوری، افزایش سرعت تا ۹۵ نات و همچنین قابلیت حمل و شلیک موشک از ویژگی‌های منحصر به فرد شناور‌های جدید راکت‌انداز، موشک‌انداز و شناسایی نیروی دریایی سپاه است.

ارتقای بُرد و قابلیت مانورپذیری موشک‌ها، گریزپذیری از جنگ الکترونیک و افزایش قدرت انفجار و تخریب نسبت به سامانه‌های قبلی نیز از ویژگی‌های سامانه‌های جدید موشکی الحاق‌شده به نیروی دریایی سپاه است.

در هشتمین مرحله الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی به نیروی دریایی سپاه برای نخستین بار زیرسطحی‌های هوشمند به سازمان رزم نیرو الحاق شدند که آغاز فصلی جدید از توان و قدرت نظامی در مأموریت‌ها به‌شمار می‌رود.
 
الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی به نیروی دریایی سپاه/ رونمایی از ‌سامانه‌های موشکی و شناوری با قابلیت‌های‌ ویژه + تصاویر
الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی به نیروی دریایی سپاه/ رونمایی از ‌سامانه‌های موشکی و شناوری با قابلیت‌های‌ ویژه + تصاویر
 
منبع: خبرگزاری تسنیم 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها