وحشت صهیونیست‌ها از نیل تا فرات
بررسی شکست‌های رژیم صهیونیستی در زمینه‌های نظامی و سایبری که باعث شده زمین بازی به‌نفع جبهه مقاومت تغییر کند

وحشت صهیونیست‌ها از نیل تا فرات

یک مقام آمریکایی در گفتگو با نیویورک‌تایمز تایید کرد مکانی که ایران بامداد یکشنبه در اربیل عراق به آن حمله کرد یکی از مراکز آموزشی صهیونیست‌ها بود.
کد خبر: ۱۳۵۸۷۸۸

به گزارش جام جم آنلاین، این مقام آمریکایی که نخواسته نامش فاش شود به نیویورک‌تایمز گفته: "ساختمانی که اوایل روز یکشنبه در اربیل در شمال عراق مورد حمله موشکی سپاه پاسداران قرار گرفت، به‌عنوان «مرکز آموزشی اسرائیل» مورد استفاده قرار می‌گرفت. "

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز در توییتی به بازنشر اظهارات این مقام آمریکایی پرداخت و نوشت: مکانِ هدف در اربیل، مرکز آموزشی اسرائیل بود.

آمریکا حمله به مرکز موساد در اربیل را تایید کرد (+عکس)

برخی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه پیش از آنکه این مقام آمریکایی حمله موشکی سپاه پاسداران به مرکز موساد را تایید کند، با انتشار تصاویری مدعی شده بودند در محل اصابت موشک‌های ایران هیچگونه تاسیساتی وجود نداشته و موشک‌های سپاه بیابان‌های حومه اربیل را هدف قرار داده‌اند!

یک رسانه فارسی‌زبان که با بودجه سعودی اداره می‌شود هم تیتر زده بود: "حمله موشکی سپاه به مقر خیالی موساد در اربیل! "

آمریکا حمله به مرکز موساد در اربیل را تایید کرد (+عکس)

پیش از اذعان آمریکا به هدف قرار گرفتن مرکز موساد در اربیل، پایگاه خبری صابرین نیوز دقایقی پس از حمله در گزارشی نوشته بود که ایران یک پایگاه آموزشی پیشرفته متعلق به سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی را موشک‌باران کرد.

ساعتی پس از آن، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که "مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها" را با موشک‌های قدرتمند و نقطه‌زن خود هدف قرار داده و در صورتی که صهیونیست‌ها بخواهند به توطئه‌های خود ادامه دهند پاسخی سخت‌تر و ویرانگرتر دریافت خواهند کرد.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها