وحشت صهیونیست‌ها از نیل تا فرات
بررسی شکست‌های رژیم صهیونیستی در زمینه‌های نظامی و سایبری که باعث شده زمین بازی به‌نفع جبهه مقاومت تغییر کند

وحشت صهیونیست‌ها از نیل تا فرات

یک روزنامه رژیم صهیونیستی اذعان کرد که موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حلقه جاسوسی این رژیم در شهر «اربیل» واقع در اقلیم کردستان را منهدم ساخت.
کد خبر: ۱۳۵۸۶۱۵

به گزارش جام جم آنلاین، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» امروز یکشنبه با انتشار مطلبی به موفقیت آمیز بودن عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مراکز جاسوسی این رژیم اذعان کرد.

بر اساس این گزارش، روزنامه صهیونیستی هاآرتص اذعان کرد که به دنبال حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حلقه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل منهدم شد. این روزنامه اعلام کرد: موشک‌های سپاه ایران مراکز مهم اسرائیل در اربیل را مورد اصابت قرار دادند.

در ادامه مطلب هاآرتص آمده است: موشک‌ های سپاه به بسیاری از مراکز مهم اسرائیل در اربیل اصابت کرد و آسیب‌های زیادی را برجای گذاشت. دستگاه‌های اطلاعاتی ایران حلقه جاسوسی مهم اسرائیل که مأموریت جذب مزدوران را برعهده داشت، منهدم کرد.

گفتنی است، پیشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی‌پاسخ نگذاردن جنایت‌ها و شرارت‌های این رژیم منحوس، شب گذشته مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها مورد هدف موشک‌های قدرتمند و نقطه زن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.

منبع: مهر

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها