نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ خبر داد

افزایش ۳ برابری حقوق سربازان در سال آینده

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی لرستان از اعطای تسهیلات یک میلیارد ریالی اشتغالزایی به سربازان دارای گواهینامه مهارت آموزی خبر داد.
کد خبر: ۱۳۵۶۱۵۰
به گزارش جام جم آنلاین لرستان: سرهنگ سعید دالوند اظهار کرد: برابر ابلاغیه صادره از قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه عمومی ناجا و در راستای اجرای جز هفت بند (ب) تبصره ۱۶ قانون بودجه کل کشور (اشتغالزایی سربازان) مقرر شده تا برابر سهمیه اعلامی با هماهنگی استانداری و بانک‌های عامل، به سربازان بومی و ساکن استان که از ابتدای سال ۹۷ ترخیص شدند تسهیلات اشتغالزایی اعطا شود.

وی سقف تسهیلات مذکور را یک میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این تسهیلات به سربازان ترخیص شده از خدمت که در دوران خدمت سربازی خود در دوره‌های آموزشی شرکت کرده و موفق به دریافت گواهینامه مهارت آموزی شدند اعطا می‌شود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: همچنین ترخیص شدگان از خدمت سربازی که فارغ التحصیلان مراکز علمی و دانشگاهی و هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و مدارس کار و دانش باشند مشروط بر اینکه طرح اشتغال آنان متناسب با مدرک تحصیلی و یا گواهی مهارت آموزی آنان باشد نیز می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

سرهنگ دالوند ادامه داد: کسانی که تمایل به دریافت تسهیلات مذکور هستند می‌توانند جهت ارائه درخواست و طرح شغل خود به معاونت وظیفه عمومی استان مراجعه کنند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها