با حضور وزیر کشور برگزار شد ؛

آیین تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی

title
در جلسه چهارشنبه، دهم آذر ماه در جلسه هیات وزیران که به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد ، محمدرضا حسین نژاد به عنوان استاندار استان‌ خراسان شمالی ، از اعضای دولت رأی اعتماد گرفت. و امروز با حضور وزیر کشور به عنوان یازدهمین استاندار خراسان شمالی و نماینده عالی دولت معرفی شد و نیز از زحمات سه ساله محمدعلی شجاعی تقدیر شد .
کد خبر: ۱۳۵۱۴۶۱

 به گزارش جام جم آنلاین خراسان شمالی ؛ در این مراسم با حضور دکتر وحیدی وزیر کشور ، محمدرضا حسین نژاد به عنوان یازدهمین استاندار خراسان شمالی و نماینده عالی دولت معرفی گردید و از زحمات سه ساله محمدعلی شجاعی  تقدیر شد.

دکتر وحیدی وزیر کشور در این مراسم بیان داشت :در مدت سه ماهه خدمتم در منصب وزیر کشور متوجه شده ام محمدعلی شجاعی با جدیت پیگیر امور استان خراسان شمالی بود .

 وی ادامه داد : شناخت مسئولیت بسیار مهم است و باید بدانیم مسئولیت ها فقط استانی نیست بلکه مسئولیت تک تک ما ملی، منطقه ای و جهانی است و نباید تنها به مسائل شخصی محدود شویم / کشور ایران ظرفیت و بسترهای فراوانی برای حرکت و توسعه دارد .

دکتر وحیدی بیان کرد : امروز شناخت مردم ایران از وضعیت محیط ملی، منطقه ای و جهانی کم نظیر و بی نظیر است که این به واسطه احساس مسئولیت آنان نسبت به مباحث جهانی است که این نشان دهنده رشد و بالندگی سرمایه انسانی نظام جمهوری اسلامی است .

 این مقام مسئول ادامه داد : مبنای رشد و بالندگی در نظام جمهوری اسلامی انسان محور است / موانع حرکت نیروی انسانی در کشور باید برداشته شود / در گام دوم بیانیه مقام معظم رهبری توجه به نیروی انسانی متعهد و آگاه در سطوح مختلف نقطه کلیدی برای حرکت است.

 

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان گفت :

از زحمات سه ساله محمدعلی شجاعی قدردانی می کنم ، شجاعی مدیری اجرایی و در میدان کار بود.

وی افزود : استان خراسان شمالی محرومیت های زیادی دارد که هر چقدر تلاش شود جبران پذیر نیست بنابراین امکان کار و فعالیت برای استاندار جدید بسیار زیاد است .

حجت الاسلام و المسلمین نوری بیان کرد : استاندار جدید خراسان شمالی بومی و آشنا به ظرفیت های استان و دارای چهره دانشگاهی و اجرایی است و امیدواریم در زمان مسئولیت ایشان بخش عمده ای از نواقص استان برطرف شود.

وی اظهار داشت : بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری با تدبیر و مدیریت و با بهره مندی از تمامی ظرفیت ها، خراسان شمالی می تواند جزو ده استان برتر کشور شود که تحقق این هدف مستلزم وحدت و همدلی تمامی اجزای استان و حمایت های سطح ملی برای پیشبرد کارهاست .

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد : آیت الله رئیسی، رئیس جمهور کار، سازندگی، میدانی و عدالت گرا است / مشکلات استان خراسان شمالی با کار روتین اداری قابل حل نیست و مجموعه مدیریت استان باید تمامی توانایی و انرژی خود را برای حل مشکلات صرف کند .

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها