رئیس شورای شهر کرج وجود نابسامانی در بودجه و عملکرد سازمان مدیریت پسماند را با توجه به جایگاه بسیار مهم این سازمان در امور شهری و شهرداری، معضلی جدی برای شهر ارزیابی کرد.
کد خبر: ۱۳۵۰۶۸۶
نابسامانی در بودجه و عملکرد سازمان مدیریت پسماندبه گزارش جام جم آنلاین البرز، جواد چپردار گفت: در موضوع مدیریت پسماند، نابسامانی های زیادی وجود دارد که مستلزم اصلاح است. این نابسامانی در موضوع متمم بودجه و اعداد و ارقام اعلام شده نیز به چشم می خورد چرا که با حساسیت موضوع پسماند در شهر این بودجه باید افزایشی دیده می شد.

چپردار بیان کرد: برای مثال در بحث خرید مخازن زباله مکانیزه، رقم سه میلیارد تومان از بودجه در اختیار خدمات شهری قرار داده شده که نمی دانیم این رقم چگونه هزینه شده است.

وی، با بیان اینکه شهر بشدت نیازمند خرید و نصب مخازن مکانیزه است، اضافه کرد: انتظار داشتیم از سایر بندهای بودجه کاسته شده و به این بخش اضافه شود اما در متمم به این موضوع اهمیت زیادی داده نشده است.

عضو کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج تصریح کرد: نمی توانیم مطالبه و خواسته اولیه و اصلی شهروندان را نادیده بگیریم و طرح هایی را مورد توجه قرار دهیم که صرفا در اولویت سازمان قرار دارد.

چپردار اذعان کرد: سازمان مدیریت پسماند موظف است آمار و اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری مناسب در اختیار شورا قرار دهد.
 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها