معاون عمران روستایی بنیاد مسکن خراسان شمالی ؛

تخصیص ۴۷ میلیارد تومان اعتبار سفر دولت به روستاهای استان

title
محمدی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ارائه تسهیلات مسکن روستایی از ابتدای مرداد ماه سال جاری آغاز شده است، افزود: سهمیه مسکن روستایی اواخر تیرماه سال جاری توسط بانک مرکزی ابلاغ شد و متعاقب آن با دریافت ابلاغ سهمیه بانکهای عامل توزیع شهرستانی تسهیلات عملی شد و از ابتدای مردادماه ارائه تسهیلات به متقاضیان آغاز شد.
کد خبر: ۱۳۴۷۷۴۷

به گزارش  جام جم آنلاین خراسان شمالی ؛ بنا به اعلام روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی ، محمدی در رابطه با واحدهای مسکونی مقاوم سازی شده استان بیان کرد: از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن خراسان شمالی تاکنون ۶۲ درصد از واحدهای روستایی مقاوم سازی شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی با اشاره به مقاوم سازی ۶۲ هزار واحد مسکن روستایی استان ، اظهار کرد: از مجموع چهار هزار و ۶۸۰ واحد سهمیه وام مسکن روستایی استان در سال ۱۴۰۰ ، دو هزار و ۸۷۳ واحد به بانک معرفی شده اند و هزار و ۸۵۳ پرونده نیز منجر به قرارداد شده است.

وی با تأکید بر انعقاد قرارداد ۴۰ درصدی سهمیه مسکن روستایی استان در سال جاری، تصریح کرد: پیگیری‌ها و همکاری بانک های عامل و مشارکت روستائیان و مردم استان موجب شد تا خراسان شمالی رتبه سوم در جذب تسهیلات مسکن روستایی سال ۱۴۰۰ را در سطح کشور کسب نماید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها