سفیر بحرین در آمریکا که در یک نشست صهیونیستی حاضر شده بود، به اظهارنظر خصمانه علیه ایران پرداخت.
کد خبر: ۱۳۴۷۶۱۹

به گزارش جام جم آنلاین، «عبدالله بن راشد آل خلیفه» سفیر بحرین در ایالات متحده آمریکا در نشست گروه موسوم به «اتحاد علیه ایران هسته ای» (UANI) حضور یافت.

بر اساس این گزارش، گروه مذکور در واقع یک لابی آمریکایی - صهیونیستی محسوب می‌شود. این مقام بحرینی در جریان نشست صهیونیستی مذکور، اظهارات خصمانه‌ای را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.

سفیر بحرین در آمریکا در این نشست مدعی شد که تلاش‌ها برای مقابله با خطرات احتمالی از جمله خطر نیروهای نیابتی ایران در منطقه باید گسترش یابد! وی بدون اشاره به همراهی‌های مداوم منامه با سیاست‌های تروریستی عربستان سعودی در منطقه مدعی شد: ایران به دنبال تحمیل سیطره خود بر منطقه به اشکال مختلف است. این کشور یک تهدید دائمی برای امنیت ملی ماست!

این مقام بحرینی در ادامه ضمن تعریف و تمجید از روابط عمیق و مستحکم منامه با ایالات متحده آمریکا، گفت: ما امیدواریم که روابطمان با واشنگتن به ویژه در حوزه‌های امنیتی و راهبردی بیش از پیش تقویت گردد.

گفتنی است، اظهارات خصمانه سفیر منامه در واشنگتن در حالی است که مقامات آل خلیفه در حال حاضر به دلیل نقض گسترده حقوق بشر در کشور خود توسط نهادهای حقوق بشری مورد انتقاد قرار می‌گیرند. عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نیز موجب شده است تا مردم بحرین، رسماً آل خلیفه را به عنوان شریک اصلی جنایات صهیونیست‌ها در منطقه معرفی کنند.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها