شرکت آرین پارس موتور اولین سری از نسخه هیبرید (HEV) خودرو لاماری ایما را در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی با قیمت قطعی ١،٨٩٨،۴٠٠،٠٠٠ تومان و مدت تحویل سی روز کاری عرضه کرده است.
کد خبر: ۱۳۴۵۲۳۵

این خودرو علاوه بر هیبرید بودن، نسخه فول آپشن لاماری ایما نیز محسوب می‌شود و به امکاناتی از جمله دوربین ٣۶٠ درجه، گرم کن و سرد کن صندلی ها و ماساژور صندلی راننده، صندلی برقی دارای حافظه برای راننده، رادار هشدار برخورد از جلو، رادار نقطه کور، درب صندوق برقی با سنسور پا و دوربین ثبت وقایع جلو مجهز است.

ثبت نام محدود لاماری ایما هیبرید در روزهای پایانی سال١۴٠٢

قوای محرکه دوگانه‌ی بنزینی و برقی به این خودرو امکان پیمایش مسافتی در حدود دو برابر خودروهای بنزینی مشابه را با یک باک پر و باتری شارژ شده برای راننده ایجاد می‌کند. موتور بنزینی در نسخه هیبرید، از نوع ١.۵ لیتر توربوشارژ مشابه مدل بنزینی با توان خروجی ١۶٨ اسب بخار است و موتور الکتریکی آن نیز دارای حداکثر توان ١٧۴ اسب بخار است که در سه حالت تمام الکتریکی، سری و موازی نیرو را به چرخهای جلو منتقل می‌کنند.

ثبت نام محدود لاماری ایما هیبرید در روزهای پایانی سال١۴٠٢

یکی از مزایای مهم لاماری ایما HEV، یکسان بودن بخش عمده‌ی قطعات بدنه، داخل کابین و حتی چراغ‌های آن با لاماری ایما علیرغم تفاوت ظاهری چشمگیر آن است. این موضوع و همچنین سابقه شرکت عرضه کننده این محصول در ارائه خدمات پس از فروش، می‌تواند برای مشتریانی که نگران دسترسی به قطعات یدکی خودروهای جدید در بازار هستند نقطه اطمینان مهمی به شمار بیاید.

ثبت نام محدود لاماری ایما هیبرید در روزهای پایانی سال١۴٠٢

نکته قابل توجه در عرضه این خودرو این است که بر خلاف اکثر خودروهای وارداتی عرضه شده در سامانه، فروش لاماری ایما هیبرید به صورت تحویل فوری با موعد تحویل ٣٠ روزه انجام می‌شود.

ثبت نام محدود لاماری ایما هیبرید در روزهای پایانی سال١۴٠٢

بنا به اطلاعات سامانه جامع عرضه خودروهای وارداتی، مهلت اولین سری ثبت نام برای این خودرو که احتمالا تنها عرضه تا پایان سال ١۴٠٢ باشد، تا پایان روز جمعه ١٨ اسفند است.

برای ثبت نام محصول لاماری ایما هیبرید در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی روی لینک زیر کلیک کنید:

https://saleauto.ir/car-details/0007000100010002/288

 

 

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها