jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۴۴۳۸۷   ۰۵ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۶:۳۰

نخست وزیر عراق در واکنش به جنایت اخیر تروریست های تکفیری داعش در منطقه «المقدادیه» واقع در استان «دیالی» تأکید کرد: این جنایت بدون مجازات باقی نمی ماند.

به گزارش جام جم آنلاین، «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر عراق به جنایت اخیر داعش در «المقدادیه» واقع در استان «دیالی» واکنش نشان داد. وی در همین ارتباط یک پست توئیتری منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، الکاظمی در این پست توئیتری اعلام کرده است: جنایت تروریست های تکفیری داعش در المقدادیه واقع در دیالی بدون مجازات باقی نمی ماند. ما تروریست ها را هرکجا که باشند تحت تعقیب قرار می دهیم.

الکاظمی در ادامه این پست توئیتری تأکید کرده است: هرچقدر که خون بیشتری از بیگناهان ریخته شود، عزم ما برای نابود کردن ریشه های تروریسم در کشور بیش از پیش تقویت می شود. پیشتر، «نصر الشمری» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نجباء به جنایت داعش در المقدادیه واکنش نشان داده بود.

وی گفته بود: هرکس اخبار فاجعه دلخراش استان دیالی و جنایت گروه تروریستی داعش علیه شهروندان را بشنود، به‌ آسانی درمی‌یابد که دلیل آنچه رخ داده، ضعف تدابیر دولت است که از تسلیم شدن در برابر فشارهای داخلی و خارجی و در نتیجه خلل امنیتی و ناکامی نیروهای مسلح، ناشی می‌شود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها