jamejamonline
لرستان عمومی کد خبر: ۱۳۴۴۱۲۳   ۰۴ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۶:۴۹

سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: از مجموع ۱۴۷ هزار دانش آمور واجد شرایط دریافت واکسن کرونا، ۱۱۱ هزار و ۳۱ نفر این واکسن را دریافت کرده اند.

واکسیناسیون ۱۱۱ هزار و 31 دانش آموز لرستانی علیه کرونابه گزارش جام جم انلاین لرستان: سید عیسی سهرابی  تصریح کرد: واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان لازمه آموزش حضوری است و باید با برنامه زمان بندی و مراجعه به مراکز واکسیناسیون نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.
 
وی ادامه داد: اکنون ۱۷ پایگاه واکسیناسیون کرونا با کمک دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای دانش آموزان فعال است و از همه دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال دعوت می شود هرچه سریعتر برای این مهم اقدام نمایند.
 
سهرابی در بخش دیگری از صحبت هایش به عدم تزریق واکسن توسط برخی از فرهنگیان اشاره کرد و گفت: حدود یکهزار نفر از فرهنگیان استان تاکنون واکسن کرونا تزریق نکرده اند.

سهرابی گفت: مدیران مدارس با جمعیت ۳۰۰ نفر موظف شده اند هفته اول آبان ماه با تشکیل شورای مدرسه و بررسی مجدد شرایط، گروه بندی، اولویت بندی دروس و رعایت نکات بهداشتی بستر لازم را برای بازگشایی حضوری طی هفته سوم بصورت آرام و تدریجی فراهم کنند.
 
وی ادامه داد: مدارس زیر ۱۵ نفر از اول مهرماه بازگشایی شده اند ،  مدیران مدارس با جمعیت دانش آموزی بیشتر از ۳۰۰ نفر نیز موظف هستند تا اواخر آبان دانش آموزان را برای حضور در کلاس طی ۲ روز در هفته گروه بندی کنند.
 
 
 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس لرستان - یادداشت

بیشتر
نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

نقش راه‌آهن در توسعه گردشگری

حمل‌ونقل بخش مهمی از فعالیت‌ها در بخش گردشگری است که علاوه بر جابه‌جایی گردشگران از مبدأ به مقصد، خود نیز می‌تواند یک جاذبه گردشگری باشد. راه آهن یکی از اقتصادی‌ترین وسایل حمل و نقل محسوب می‌شود.

نیازمندی ها