jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۴۰۳۲   ۰۳ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۸:۰۶

استاندار تهران از واکسیناسیون ۷۷درصدی مردم این استان در برابر کرونا خبر داد و گفت: هدف واکسینه شدن ۹۰ درصد مردم این استان است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، محسن منصوری بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طبق گزارش دانشگاه‌های علوم پزشکی سیر کرونا در استان تهران نزولی است، گفت: وضعیت خوب است و روز به روز نیز تعداد مراجعان سرپایی و بستری و نیز تعداد فوتی‌های کرونا کمتر می‌شود.

وی افزود: شیب کاهش زیاد نیست، یعنی تقریباً حالت ثبات اندکی رو به پایین داریم، این یعنی نباید مراقبت‌ها را کاهش دهیم، اکثر مناطق و شهرستان‌های استان تهران وضعیت خوبی دارند و شهرستان قرمز و نارنجی در استان تهران نداریم، اما باید کنترل کنیم.

استاندار تهران گفت: در حال حاضر ۷۷ درصد از جمعیت استان تهران واکسینه شدند، هدف گذاری اولیه ما واکسیناسیون ۸۵ درصدی است و به نظر به این هدف گذاری به راحتی می‌رسیم و تقاضا کردیم، که تا ۹۰ درصد واکسیناسیون انجام شود.

وی به اجرای فاز بعدی طرح جهادی شهید سلیمانی در استان تهران طی هفته جاری اشاره کرد و افزود: در قالب پیشنهاد به وزارت کشور و ستاد ملی مقابله با کرونا لغو محدودیت شبانه را ارائه کردیم، این نظر ستاد استان تهران است و باید در ستاد ملی مورد بررسی قرار گیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها