jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۸۸۴   ۰۲ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۹:۵۷

دیدار تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال‌ مادرید با برتری تیم مادریدی به پایان رسید تا ناکامی‌های شاگردان کومان همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش جام جم آنلاین، دیدار رفت تیم های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید شامگاه امروز یکشنبه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد که طی آن تیم رئال مادرید موفق شد ۲ بر یک میزبان خود را شکست دهد.

در این دیدار که بدون حضور لیونل مسی هم جذابیت های خاص خودش را داشت شاگردان آنجلوتی نمایش بهتر و کم اشتباه تری داشتند و در نیمه اول موفق شدند با گل دیوید آلابا حریف خود را شکست دهند.

در نیمه دوم رونالد کومان با به میدان فرستادن کوتینیو تلاش کرد روند هجومی بارسلونا را بهتر کند اما این تیم نتوانست موقعیت جدی را روی دروازه حریف ایجاد کند.

با رفتن بازی به وقت های اضافه هیجان بازی چند برابر شد و در حالی که بارسلونا برای رسیدن به گل تلاش می کرد این رئال مادرید بود که در سومن دقیقه وقت اضافه روی یک ضد حمله توانست توسط لوکاس واسکز به گل دوم دست پیدا کند.

هر چند بارسلونا در دقیقه 97 موفق شد یکی از گل های خورده را توسط سرخیو آگوئرو جبران کند اما دیگر فرصتی برای جبران گل دوم باقی نمانده بود تا بارسلونا در خانه خود برابر رقیب دیرینه شکست را پذیرا شود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها