jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۸۱۱   ۰۲ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۲:۴۲

سرمربی تیم فوتبال پورتو پرتغال با تمجید از مهدی طارمی گفت: او کار خودش را انجام می دهد و احتیاج به چیزی نیست.

به گزارش جام جم آنلاین، سرجیو کونسیسائو، سرمربی تیم فوتبال پورتو پرتغال پس از هت‌ تریک مهدی طارمی در جریان برد سه بر یک پورتو مقابل توندلا گفت: بازی خوبی را انجام دادیم که فکر می‌کنم لایق بردن در آن و کسب سه امتیاز بودیم.

او در پاسخ به این سوال که پس از دیدار با آث میلان چه مسائلی مطرح شد تا طارمی بتواند هت تریک کند و اینگونه بدرخشد، اظهار داشت: لازم نیست من به او چیزی بگویم. او را هم پس از پایان بازی ندیدم. طارمی کار خودش را می‌کند. وظایف خود را می‌داند و آنها را انجام می‌دهد.

کونسیسائو افزود: وظایفی بر عهده هر بازیکن است. طارمی هم این وظایف را دارد و باید انجام دهد. او در بازی با میلان چهار بار اقدام به شوت کرد اما هیچ یک تبدیل به گل نشد اما امروز همان تعداد ضربه را زد که سه تای آنها گل شد. او اینجاست تا همین کار را کند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها