jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۴۳۶۰۸   ۳۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۷

اسرای اعتصاب کننده «جهاد اسلامی» در زندان های رژیم صهیونیستی پس از برآورده شدن مطالبات آنها توسط این رژیم در نبرد «شکم های خالی» به پیروزی رسیدند.

به گزارش جام جم آنلاین، کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی امروز جمعه بیانیه‌ای را در خصوص پیروزی اسرای اعتصاب کننده جهاد اسلامی در زندان‌ های رژیم صهیونیستی، صادر کرد.

بر اساس این گزارش، کمیته مذکور اعلام کرده است که رژیم صهیونیستی مطالبات اسرای اعتصاب کننده را پس از گذشت ۹ روز از زمان آغاز اعصاب غذا پذیرفته است. از همین روی، اسرای جهاد اسلامی اعتصاب خود را به حالت تعلیق درآوردند.

به دنبال تحقق این پیروزی، جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای به رژیم صهیونیستی درباره هرگونه تعلل در اجرای مطالبات اسرا و عدم پایبندی به تعهدات خود هشدار داد. جنبش حماس نیز در بیانیه‌ای پیروزی اسرای جهاد اسلامی را یک دستاورد بزرگ توصیف کرد.

این در حالی است که گروه‌ های مقاومت فلسطین نیز جملگی در بیانیه‌ای مشترک به اسرای جهاد اسلامی در زندان‌های رژیم صهیونیستی به دلیل تحقق پیروزی در نبرد شکم های خالی تبریک گفتند.

گفتنی است، ۲۵۰ اسیر جنبش جهاد اسلامی فلسطین از سه شنبه هفته گذشته در مخالفت با اقدامات اشغالگران دست به اعتصاب غذا زدند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها