jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۳۵۰۸   ۲۹ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۴

معاون مرکز مدیریت راههای کشور گفت: منطقه یک آزادراه تهران-شمال در مسیر رفت و برگشت‌ تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ۳ آبان مسدود است.

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی مخبری در‌ گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها‌ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌ های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد مجدد آزادراه تهران-شمال تا روز 4 آبان

معاون مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: آزادراه تهران-شمال منطقه یک مسیر رفت و برگشت‌ تا ساعت 24:00 روز 3 آبان ماه مسدود است.

ترافیک جاده‌ ها 9 درصد‌ بیشتر شد

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌ 2322 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 8.9 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها‌ 14.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

هفت جاده مسدود است

مخبری اظهار کرد: در حال حاضر محور شهداد-نهبندان، جاده‌ خرم‌آباد-پل دختر، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور رویان-بلده در استان مازندران، محور پونل-خلخال،‌ محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد و محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

3 آزادراه پرتردد‌ کشور در شبانه‌روز گذشته

معاون مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه ‌کرج-تهران با 141 هزار تردد‌، آزادراه کرج-قزوین با 131 هزار تردد‌ و آزادراه قزوین-کرج‌ با 129 هزار تردد ثبت شد.‌

برف و باران در هراز و باران در جاده‌‌های 6 استان

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ ها‌ تصریح کرد: در حال حاضر بارش پراکنده برف و باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان رضوی و تهران گزارش شده است همچنین در ‌برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی‌، اردبیل‌، خراسان شمالی‌، گلستان‌، گیلان و مازندران باران گزارش شده است.

مخبری اضافه کرد: در حال حاضر محور هراز دارای بارش پراکنده برف و باران و محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات است.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع‌ هراز و کندوان

معاون مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت ترافیک جاده‌‌های شمال اظهار داشت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر ‌جنوب به شمال‌ محدوده‌های خوزنکلا و سد کرج و ترافیک سنگین محدوده مکارود همچنین ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های گزنک ، وانا و سه راهی چلاو نشان می‌دهد.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه قزوین-رشت و محور فیروزکوه

وی‌ همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده گیلاوند خبر داد.

مخبری با اشاره به اینکه در حال حاضر در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری و محدوده‌های‌ مهرویلا و پلیس راه مهرشهر، ترافیک سنگین داریم، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج – تهران محدوده گرمدره و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها