jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۴۱۰   ۲۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۰

درخشش فوق العاده مهدی طارمی در دیدار مقابل میلان در ایتالیا تحت تاثیر حرکت او پیش از گل لوییس دیاز قرار گرفته است.

به گزارش جام جم آنلاین، دیشب در حین بازی پورتو - میلان صحبتها خیلی زود به سمت طارمی رفت.تقریبا از موقعیت دوم او و زمانی که ضربه خطرناکش از کنار دروازه روسونری بیرون رفت.

گزارشگر اسکای از این زمان به تعریف و تمجید از عملکرد مهدی طارمی در بازی های گذشته و همچنین تقابل با میلان پرداخت و بازی مهاجم بوشهری پورتو را با القابی مانند درخشان، جذاب و دیدنی تعبیر کرد. او طارمی را بهترین بازیکن پورتو در دیدارهای گذشته دانست.

اما پس از توپ دزدی و چهارمین موقعیت ایجاد شده روی دروازه میلان توسط طارمی، صحنه گل فرا رسید. زمانی که مهدی در برخورد با بن ناصر مدافع میلان، توپ را برای لوییس دیاز و گلزنی او آماده می‌کند.

فابیو کاپلو کارشناس اسکای پس از بازبینی این تصاویر گفت: «این خطای بسیار واضحی بود.»

بیلی کاستاکورتا ستاره سابق روسونری اضافه کرد:« این بن ناصر نیست که به او برخورد می‌کند. طارمی نیز پاهایش را باز کرده و اینطور نیست که تنها به حریفش نگاه کند، بلکه این کار را با قصد خاصی انجام می‌دهد.»

منبع: ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها