راه روستایی محور مهدی آباد فین تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۱ تکمیل خواهد شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان؛

راه روستایی محور مهدی آباد فین تا پایان نیمه اول سال ۱۴۰۱ تکمیل خواهد شد

title
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با اشاره به انجام خط کشی ۹۱۲ کیلومتر از سطح محورهای مواصلاتی استان گفت: شیب شیروانی حاشیه ۲۸۵ کیلومتر از راههای استان هرمزگان به صورت امانی توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان ایمن سازی شده است.
کد خبر: ۱۳۴۳۰۶۹

 به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با اشاره به انجام خط کشی ۹۱۲ کیلومتر از سطح محورهای مواصلاتی استان گفت: شیب شیروانی حاشیه ۲۸۵ کیلومتر از راههای استان هرمزگان به صورت امانی توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان ایمن سازی شده است.


یوسف عابدینی بر اهمیت ایمن سازی حریم و حاشیه جاده ها در کاهش تصادفات جاده‌ای تأکید کرد و گفت: امروزه حاشیه راه و ایمن بودن آن و همچنین فرهنگ ایمنی در پیشگیری از تلفات و تصادفات جاده‌ای بسیار مهم می باشد.


وی خاطر نشان کرد: شیب شیروانی حاشیه ۲۸۵ کیلومتر از راه‌های استان به صورت امانی توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان از ابتدای سال جاری تا شهریور ایمن سازی شده است.


عابدینی افزود: علاوه بر اتمام عملیات خط کشی ۹۱۳ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سطح استان در شش ماهه نخست سال، چهار هزار و ۵۲۰ عدد علائم ایمنی اخطاری، انتظامی، مسیرنما و... نیز تهیه و در بازه زمانی مذکور در جاده‌ها نصب گردید.


یوسف عابدینی یادآور شد: حفظ و نگهداری راه‌های موجود یکی از وظایف ذاتی ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای است علی رغم محدودیت های اعتباری در استان با تکیه بر همت راهداران پرتلاش، در این مسیر گام های ارزنده ای برداشته شده است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها