وریا غفوری کاپیتان استقلال ویدیوی جالبی را از تمرینات خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
کد خبر: ۱۳۴۳۰۳۵

وریا غفوری کاپیتان استقلال خود را برای ششمین فصل حضور در جمع آبی های پایتخت آماده می کند. بازیکنی که پس از گلزنی در دربی تهران به یکی از بازیکنان محبوب میان هواداران تبدیل شد و در سالهای گذشته نیز توانسته است در سمت راست خط دفاعی استقلال عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

 

وریا که شهریور ماه 34 سالگی را تمام کرد، در این سالها با انجام تمرینات ویژه و داشتن یک زندگی حرفه ای، توانسته است سلامتی بدنی و آمادگی جسمانی خودش را حفظ کند به نحوی که او در این مدت بیشترین بازی ها را برای استقلال انجام داده است.

 

غفوری امروز ویدیوی جالبی را از انجام تمرینات سخت بدنسازی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. نکته حائز اهمیت، بدن آماده و عضلات در هم تنیده کاپیتان آبی هاست که در نخستین نگاه، ذهن علاقه مندان به فوتبال را به سمت بدن عضله ای و پر از ماهیچه کریستیانو رونالدو می اندازد.

 

وریا که اکنون یک رقیب خارجی به نام کوین یامگا را در بین هم تیمی هایش می بیند، با انگیزه تر از سابق تمریناتش را برگزار می کند تا با شروع دوباره لیگ برتر، ثابت کند که از آمادگی بالایی برای حضور در ترکیب استقلال برخوردار است و حتی یک بازیکن جوان و خارجی مانند یامگا نیز نمی تواند باعث خروج او از ترکیب اصلی آبی ها شود.

 

 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها