jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۰۳۵   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۲۱:۰۰

وریا غفوری کاپیتان استقلال ویدیوی جالبی را از تمرینات خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

وریا غفوری کاپیتان استقلال خود را برای ششمین فصل حضور در جمع آبی های پایتخت آماده می کند. بازیکنی که پس از گلزنی در دربی تهران به یکی از بازیکنان محبوب میان هواداران تبدیل شد و در سالهای گذشته نیز توانسته است در سمت راست خط دفاعی استقلال عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

 

وریا که شهریور ماه 34 سالگی را تمام کرد، در این سالها با انجام تمرینات ویژه و داشتن یک زندگی حرفه ای، توانسته است سلامتی بدنی و آمادگی جسمانی خودش را حفظ کند به نحوی که او در این مدت بیشترین بازی ها را برای استقلال انجام داده است.

 

غفوری امروز ویدیوی جالبی را از انجام تمرینات سخت بدنسازی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. نکته حائز اهمیت، بدن آماده و عضلات در هم تنیده کاپیتان آبی هاست که در نخستین نگاه، ذهن علاقه مندان به فوتبال را به سمت بدن عضله ای و پر از ماهیچه کریستیانو رونالدو می اندازد.

 

وریا که اکنون یک رقیب خارجی به نام کوین یامگا را در بین هم تیمی هایش می بیند، با انگیزه تر از سابق تمریناتش را برگزار می کند تا با شروع دوباره لیگ برتر، ثابت کند که از آمادگی بالایی برای حضور در ترکیب استقلال برخوردار است و حتی یک بازیکن جوان و خارجی مانند یامگا نیز نمی تواند باعث خروج او از ترکیب اصلی آبی ها شود.

 

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها