jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۲۸۹۳   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۱:۴۰

در روزهای اخیر شایعاتی درباره حضور VAR در فوتبال ایران مطرح شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین ، امروز حمید سجادی وزیر ورزش به شایعه همکاری فدراسیون با یک شرکت صهیونیستی برای استفاده از تجهیزات کمک داور ویدئویی واکنش نشان داد و گفت: «هنوز گزارش دقیقی به دست من نرسیده است. منتظرم گزارش مشروح و کاملی به دستم برسد. علاقمندیم در همه جای ورزش از تکنولوژی روز استفاده کنیم.»

در همین حال خداداد افشاریان در این باره توضیح داد: «ما به 15 شرکت نامه زدیم. متاسفانه به خاطر تحریم اکثرا با ما همکاری نکردند. در نهایت یک شرکت بلژیکی گفت مشکلی ندارد. تجهیزات آنها در بازی کره جنوبی در آزادی مستقر شد. ما برای آنلاین شدن کمک داور ویدئویی هیچ مشکلی ندارم و آماده هستیم. اگر کنفدراسیون بخواهد در بازی های بعدی می توانیم این سیستم را داشته باشیم.» 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها