jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۳۴۲۲۲۸   ۲۲ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۳:۲۳

از نماد شعار بازی‌های پاراآسیایی جوانان ۲۰۲۱ در بحرین رونمایی شد.

به گزارش جام جم آنلاین ،  بازی‌های  پاراآسیایی جوانان 2021 از 50 روز دیگر به میزبانی کشور بحرین برگزار می‌شود و مسئولان برگزاری این رویداد از نماد بازی‌ها رونمایی کردند. این نماد «BulBul» نام دارد و براساس گونه‌ای شناخته شده از پرندگان در بحرین نام‌گذاری شده است. این پرنده یک میراث فرهنگی در پادشاهی بحرین محسوب می‌شود و همچنین به عنوان نماد زیبایی در این کشور، انتخاب شده است.

«دینا فولاث» یکی از مسئولان برگزاری بازی‌های پاراآسیایی جوانان 2021 در این باره گفت: یکی از دلایل ما برای انتخاب این پرنده به عنوان نماد بازی‌ها، توانایی بدنی آن است. در واقع سرعت و چابکی بالای این پرنده می‌تواند یک عامل انگیزشی برای همه ورزشکاران دارای معلولیت باشد که برای کسب مدال و رسیدن به هدف خود رقابت می‌کنند. این، یک فرصت برای حفظ محیط زیست و حفاظت از «BulBul» و دیگر موجودات در حیات وحش بحرین است.

شعار این دوره از بازی‌ها «با هم، رو به جلو، قوی‌تر» در نظر گرفته که بیانگر اهداف بازی‌های پاراآسیایی جوانان است.

بازی‌های پاراآسیایی جوانان 2021 در 9 رشته دوومیدانی، بدمینتون، بوچیا، گلبال، تکواندو، وزنه‌برداری، شنا، تنیس روی میز و بسکتبال با ویلچر برگزار می‌شود. قرار است این رویداد در  روزهای 2 تا 6 دسامبر (11 تا 15 آذر ماه)در شهرک ورزشی «Khalifa Sports City» برگزار شود.

رونمایی از نماد و شعار بازی‌های پاراآسیایی جوانان ۲۰۲۱ (عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها