رئیس جمهور صبح امروز پنج شنبه ۲۲ مهرماه وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد.
کد خبر: ۱۳۴۲۲۲۴
به گزارش جام جم آنلاین یه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در هفتمین سفر استانی خود صبح امروز پنج شنبه ۲۲ مهرماه با استقبال مسئولان استان فارس وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد.

حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه شهید دستغیب در میان استقبال مسئولان ارشد استانی با بیان اینکه رفع مشکلات ناشی از خشکسالی و بیکاری در دستور کار دولت سیزدهم قرار دارد، اظهار کرد: سفر ما به استان‌ها حتما باید همراه با برنامه‌ریزی‌هایی درجهت رفع مشکلات و باز شدن گره‌هایی باشد که مردم را رنج می‌دهد.

او با بیان اینکه قبل از سفر، هیئتی اعزام شده و جلساتی در تهران تشکیل شده است، گفت: ۱۰۰ طرح نسبت به مسائل استان فارس مطرح شده و امیدواریم گام‌هایی که برداشته می‌شود توسط استاندار و حمایت نماینده، ولی فقیه در استان مجموعا به رفع مشکلات و افزایش اعتماد بیانجامد.

رئیسی با بیان اینکه خشکسالی استان فارس از رنج‌های دولت و مردم است و به اندازه‌ای که امکان دارد به دنبال رفع آن هستیم، افزود: این استان، پرظرفیت و قطب صنعت و کشاورزی و محور بسیاری از خدمات است.

او بیان کرد: نسبت به بازرگانی و تجارت گام‌هایی برداشته شده است، اما برای احیای ظرفیت‌ها باید گام‌های جدی برداشته شود.

رئیس جمهور تصریح کرد: آنچه که بیشتر رنج می‌دهد نیروی متراکم جوان تحصیل کرده است که باید از وجود جوانان استفاده شود و هم در جهت رونق تولید گام‌های بیشتری برداشته شود.

سید ابراهیم رییسی رییس جمهور، در این سفر مشکلات استان پهناور فارس را بررسی می‌کند. او، علاوه بر شرکت در جلسه شورای اداری استان، نشست با علما، نخبگان و برنامه‌های در نظر گرفته شده، چند بازدید سرزده نیز خواهد داشت.

تعدادی از اعضای هیات دولت در این سفر رییس جمهور را همراهی می‌کنند، و وزرا و معاونان رییس جمهور به نمایندگی از او، به شهرستان‌های فارس می‌روند تا از نزدیک به مشکلات رسیدگی کنند.

وزیر بهداشت، درمان و خدمات آموزشی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیر راه و شهرسازی، وزیر صمت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر کشور، وزیر نفت، وزیر نیرو، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از جمله اعضای هیات دولت هستند که رئیس جمهور را در این سفر همراهی می‌کنند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها