jamejamonline
همدان عمومی کد خبر: ۱۳۴۲۱۳۳   ۲۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۹

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: طرح هر روستا یک سمن با حمایت سازمان‌های مردم‌نهاد استان همدان دنبال شود.

به گزارش جام جم آنلاین همدان حمید سیفی در دیدار با مؤسسه مردم‌نهاد برنا پویان تلاشگر استان همدان با بیان اینکه توسعه و آبادانی ایران اسلامی در سطح کلان و همچنین استان همدان با خودباوری جوانان محقق می‌شود، گفت: رهبر معظم انقلاب همواره بر استفاده از جوانان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های جوانی داشته و دارند و لذا براین‌اساس همه تلاش خود را برای پیاده‌سازی رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، اجتماعی و غیره انجام می‌دهیم.
وی با بیان اینکه باید زندگی، اشتغال، ازدواج و همه مسائل مربوط به جوانان را جدی بگیریم، گفت: جوانان خط قرمز ما هستند لذا باید توجه ویژه به جوانان داشته باشیم چرا که آینده نظام در دستان این نظام و انقلاب است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان رواج سبک زندگی ایرانی اسلامی در جامعه را موجب کاهش آسیب‌های مختلف عنوان کرد و گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد ظرفیت بسیار خوبی برای ترویج و ارائه آموزش به جوانان دارند لذا از تمامی برنامه‌ها این عزیزان حمایت می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه توسعه مشارکت‌های اجتماعی در روستاها باید موردتوجه باشد، گفت: طرح هر روستا یک سمن باید با برنامه‌ریزی مدون و حمایت همه‌جانبه از طرف سمن‌ها دنبال شود.
در ادامه یوسف خدرویسی، سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه سمن‌ها بازوان اصلی معاونت جوانان هستند، گفت: اقدامات بسیار خوبی در حوزه توانمندسازی جوانان انجام شده است.
وی ارائه تسهیلات حمایتی، اشتغال‌زایی و غیره را از جمله این اقدامات عنوان کرد و گفت: امیدواریم در ادامه راه با حمایت‌های وزیر ورزش، معاونت جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بتوانیم اقداماتی در راستای کاهش دغدغه جوانان انجام دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس همدان - گفتگو

بیشتر

نیازمندی ها