jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۲۰۲۱   ۲۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۲۰:۳۹

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور خبر داد

اجرای طرح معافیت برای سربازان غایب از خدمت

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان قضایی سیستان وبلوچستان از طرح معافیت سربازان غایب خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی افزود: در اجرای طرح بازگشت به سنگر، تا کنون ۴۰ هزار سرباز غیبت کرده از خدمت ، خودشان را به سازمانهای قضایی سطح کشور معرفی کرده اند.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور ادامه داد: در این طرح، سربازان پس از مراجعه به سازمانهای قضایی و بازگشت به خدمت، در صورت رضایت یگان خدمتی، از معافیت کامل جریمه غیبت نیز بهره مند خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان اینکه سازمان قضایی نیروهای مسلح در قالب ۴ برنامه محوری اقدام به پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح می کند، افزود: این برنامه ها در استان سیستان وبلوچستان دستاوردهای چشمگیری داشته است.

در این مراسم که فرماندهان نظامی وانتظامی واستاندار سیستان وبلوچستان حضور داشتند ابوالفضل ماه گلی بعنوان رییس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان وبلوچستان معرفی و از خدمات تمیزی رییس قبلی قدردانی شد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها