پیام سرلشکر باقری به مناسبت روز صنعت دفاعی:

بازدارندگی مطمئن بومی سیاست راهبردی نیروهای مسلح است

با دستور فرمانده نیروی زمینی ارتش؛

سامانه سپهر نیروی زمینی ارتش راه‌اندازی شد

فرمانده قرارگاه انصار نزاجا گفت: به منظور تسهیل در روند بررسی مشکلات کارکنان نزاجا با دستور امیر حیدری سامانه سپهر این نیرو راه اندازی شد.
کد خبر: ۱۳۴۱۱۸۸

به گزارش جام جم آنلاین، امیر سرتیپ دوم سلمانی، فرمانده قرارگاه انصار نیروی زمین ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: به منظور تسریع و تسهیل در روند بررسی مشکلات کارکنان و خانواده‌های خدوم نیروی زمینی ارتش با دستور امیر سرتیپ کیومرث حیدری سامانه سپهر این نیرو در ستاد فرماندهی و تمامی یگان‌ها تشکیل و راه اندازی شد.

وی افزود: یکی از اهداف مهم این قرارگاه تسریع در روند مشکلات کارکنان و خانواده‌های خدوم نیروی زمینی ارتش است که می‌تواند پل ارتباطی مستقیم با فرمانده نیروی زمینی ارتش باشد.

فرمانده قرارگاه انصار نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دبیرخانه سامانه سپهر نیروی زمینی ارتش در تمامی یگان‌ها راه اندازی شده است، افزود: کارکنان نیروی زمینی ارتش سامانه سپهر نزاجا را پل ارتباطی مستقیم با فرمانده نیروی زمینی ارتش بدانند. تمامی مکالمات توسط این سامانه ضبط و توسط کارشناسان مجرب مورد بررسی و در کمتر از ۴۸ ساعت به صورت پیامکی در خواست آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

سلمانی ادامه داد: شماره تلفن‌های اختصاصی این سامانه با تلفن داخلی ۱۰۰۰ و ۲۹۷۲۱۰۰۰ و همچنین ۰۲۱۲۲۴۸۹۰۴۲ به صورت شبانه روز در خدمت کارکنان خدوم نیروی زمینی ارتش و پاسخگوی آن‌ها خواهد بود.

این شماره‌ها در وقت اداری با حضور کارشناسان مجرب پاسخ داده می‌شود، اما پس از وقت اداری تمامی مکالمات ضبط و در اسرع وقت به صورت پیامکی جواب ارسال می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها