jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۴۱۰۶۶   ۱۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۱

ده‌ها تن از شهروندان فلسطینی با تجمع در مقابل مرکز پلیس رژیم صهیونیستی سفر نماینده کنست در شهر «کفر قاسم» را محکوم کرده و کفش‌های خود را به سمت وی پرتاب کردند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، ده‌ها تن از شهروندان فلسطینی با تجمع در مقابل مرکز پلیس رژیم صهیونیستی در شهر «کفر قاسم» بازدید ایتمار بن غفیر، نماینده کنست از این شهر را محکوم کردند و نیرو‌های رژیم اشغالگر نیز یک جوان فلسطینی را در جریان این تظاهرات بازداشت کردند.

بن غفیر متهم به تشدید حملات در شهر قدس اشغالی است.

از جمله اقدامات تحریک‌آمیزی که این نماینده کنست آن را انجام داده، گشایش دفتر نمایندگی حزب وابسته به خود در محله «الشیخ جراح» واقع در شرق شهر قدس اشغالی است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها