jamejamonline
ورزشی کشتی و وزنه برداری کد خبر: ۱۳۴۰۷۸۸   ۱۲ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۹:۰۵

دارنده مدال طلای کشتی آزاد جهان گفت: از این به بعد این مسیر و این سکوها باید برای من باشد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس ، امیرحسین زارع شب گذشته موفق شد در مسابقات جهانی نروژ مدال طلای سنگین وزن را کسب کند.

وی بعد از کسب مدال طلای کشتی آزاد 125 کیلوگرم عنوان کرد:‌ خیلی حس خوبی دارم. خدا را شکر می‌کنم بعد از 32 سال که پهلوان علیرضا سلیمانی مدال طلا را در سنگین وزن به دست آورده بود، امروز این افتخار را به دست آوردم. از کادر فنی که در این مدت خیلی زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. شبانه‌روز تمرینات را با تدابیر ویژه برنامه‌ریزی کردند. از همه مردم ایران تشکر می‌کنم که برای ما دعا کردند.

دارنده مدال برنز المپیک توکیو در پاسخ به اینکه فرق این مدال با مدال توکیو چیست، عنوان کرد: در توکیو آنچنان که باید آمادگی لازم را نداشتم اما در این مدت اشتباهاتم را جبران کردم. به همه قهرمانان فکر کرده بودم حتی منتظر کشتی گرفتن با استیوسون آمریکایی بودم اما او نیامد و من اینجا صاحب مدال طلا شدم.

زارع در پاسخ به این سوال که شما در المپیک توکیو زیر می‌گرفتی اما در اینجا بدل کار می‌کردی تصریح کرد: مربیان درباره کشتی‌ها خیلی کار کرده بودند، مخصوصا کشتی با پتریاشویلی و طاها آکگول و اینکه سعی کردم در این مدت اشتباهاتم را جبران کنم.

سنگین‌وزن طلایی کشورمان درباره اینکه با نفراتی رقابت کردی که چند سال قهرمان بودند و حالا شما به این عنوان رسیدی حست چیست، یادآور شد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم قهرمانان بزرگ را شکست دهم. از این به بعد این مسیر و این سکوها باید برای من باشد شبانه‌روز تلاش می‌کنم تا بتوانم این پیروزی‌ها را ادامه  دهم. گام بعدی قهرمانی‌های جهان بعدی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها