jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۳۸۶   ۱۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۰۸:۵۸

۶ اسیر فراری زندان «جلبوع» که رژیم صهیونیستی مجدا آنها را بازداشت کرده است، به ۵ زندان مختلف در فلسطین اشغالی منتقل شدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، ۶ اسیر فلسطینی که موفق به فرار از امنیتی‌ترین زندان صهیونیستی یعنی زندان «جلبوع» شدند و پس از چند روز مجدداً دستگیر شدند، اکنون در ۵ زندان مختلف به سر می‌برند.

بر اساس این گزارش، «زکریا الزبیدی» عضو ارشد گردان‌های شهدای الاقصی و جنبش فتح به زندان «ای شل» در بئر السبع، «محمود العارضه» به زبندان جلبوع و «مناضل نفیعات» به زندان «ایالون» در رمله منتقل شدند.

در همین حال، ۳ زندانی دیگر یعنی «محمد العارضه»، «یعقوب قادری» و «ایهم کممجی» هر کدام به ترتیب به زندان‌های «شکیما» در عسقلان، «ریمونیم» در «ای فن یهودا»، «اوهلی کیدار» در «بئرالسبع» انتقال پیدا کردند.

منابع خبری هدف از فرستادن این ۶ اسیر فلسطینی به زندان‌های مختلف را جلوگیری از برنامه‌ریزی برای عملیات فرار جدید عنوان کردند. ۶ اسیر فراری زندان جلبوع در سلول‌های انفرادی زندانی هستند.

پیشتر، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تصریح کرده بود: علیرغم بازداشت مجدد قهرمانان تونل آزادی، عملیات فرار آنها از زندان برای همیشه دلیلی قاطع بر پوشالی بودن امنیت دشمن صهیونیستی و ناتوانی این رژیم در برابر عزم و اراده مبارزان فلسطینی خواهد بود.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه یادآور شد: آنچه این ۶ اسیر انجام دادند، یک اقدام جهادی و قهرمانانه و دستاوردی بزرگ بود که مردم فلسطین هیچگاه آن را فراموش نخواهند کرد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا از بازداشت آخرین اسرای فراری عملیات تونل آزادی به عنوان یک دستاورد یاد کنند. این در حالی است که بازداشت مجدد اسرای تونل آزادی نمی‌تواند بر وجود شکاف گسترده در ساختار امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی سرپوش بگذارد؛ هرچند که صهیونیست‌ها از طریق ابزارهای رسانه‌های خود در حال فرافکنی در این زمینه هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها