jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۰۲۹۱   ۰۹ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۰:۵۰

دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان:

ایران به حضور در جام جهانی قطر خوش‌بین‌تر از همیشه است

دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد ایران بتواند در بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان حاضر باشد.

به گزارش جام جم آنلاین، ماریو تات، دستیار دراگان اسکوچیچ درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد ایران یکی از تیم‌های حاضر در جام جهانی باشد.

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما به دلیل بیماری همکارم اسکوچیچ و چند دستیار دیگر با مشکلات زیادی روبه‌رو شدیم و وظیفه و مسوولیت من بود که آن دوره را پشت سر بگذارم و خوشبختانه، تجربه و ارزیابی‌های من خوب بود، بنابراین اکنون می‌توانم بلافاصله بگویم که در شرایط بسیار بسیار دشواری برای تیم، کار بزرگی انجام دادم.

او درباره شانس حضور ایران در جام جهانی گفت: ایران اکنون می‌تواند واقعاً رویای خود را برای جام جهانی قطر داشته باشد. پس از همه مشکلات و شرایط تقریباً ناامیدکننده، اکنون اوضاع بسیار خوش‌بینانه‌تر به نظر می‌رسد، تیم خوب به نظر می‌رسد و همه ما معتقدیم که در بزرگ‌ترین جشنواره فوتبال در جهان شرکت خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها