jamejamonline
هرمزگان عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۲۴۳   ۰۹ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۴:۱۵

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان،  در سفر یک روزه خود به غرب استان، با احمد جباری، نماینده غرب استان در مجلس شورای اسلامی،دیدار کردند.

title

   به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان، مدیرعامل  شرکت گاز استان هرمزگان،  در سفر یک روزه خود به غرب استان، با احمد جباری، نماینده غرب استان در مجلس شورای اسلامی،دیدار کردند.


در این دیدار احمد جباری،نماینده مجلس شورای اسلامی، گاز را نعمتی الهی خواند و افزود:با ورود گاز طبیعی به هرمنطقه، سبب اشتغالزایی، رونق کسب و کار،ایجاد زندگی بهتر و ایمن تر برای شهروندان آن منطقه، می شود.جباری ضمن تأکید بر اجرای هرچه سریعتر گازرسانی به شهر بندرلنگه به منظور برخورداری شهروندان این شهرستان، از گاز طبیعی، پیگیری های لازم با ادارات مرتبط از جمله اداره کل منابع طبیعی، درخصوص رفع  موانع گازرسانی به بندرلنگه،انجام‌ داد و راهکاری لازم را در این زمینه صادر کرد.


گفتنی است در ادامه این دیدار، فواد حمزوی، مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان ضمن اشاره به آخرین وضعیت گازرسانی به غرب استان و از جمله شهرستان بستک،  به بیان برنامه‌ های پیش رو این شرکت جهت گازرسانی به سایر مناطق غرب استان  بمنظور ایجاد زیر ساخت های لازم برای توسعه صنایع و رفاه شهروندان با استفاده از گاز طبیعی در بخش خانگی را مطرح کرد.ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها