jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۰۶۸   ۰۷ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۵:۳۴

فریبرز کرمی اظهار کرد: موج بازگشت زوار اربعین از مرز مهران از اواخر روز گذشته آغاز شده و امروز(هفتم مهر) به پیک خود می‌رسد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از آماده‌باش ناوگان حمل و نقل عمومی استان کرمانشاه برای بازگشت زوار اربعین خبر داد و گفت: تعدادی از این ناوگان در مرز مهران مستقر هستند.

وی با بیان اینکه تعدادی از اتوبوس‌های برون شهری کرمانشاه هم مانند ناوگان حمل و نقل عمومی سراسر کشور در مرز مهران حضور دارند، افزود: چنانچه نیاز باشد خودروهای بیشتری به مرز مهران می‌فرستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تاکید کرد: بسیاری از زوار ابتدا به کرمانشاه آمده و از این اینجا راهی دیگر استانهای کشور می‌شوند که برای جابجایی همه آنها آمادگی داریم.

کرمی با اشاره به اینکه تمرکز ناوگان حمل و نقل عمومی استان بر جابجایی زوار  اربعین است، یادآور شد: البته بگونه‌ای برنامه‌ریزی شده که در صورت جابجایی زوار، در داخل استان برای سایر مقاصد با کمبود ناوگان حمل و نقل  مواجه نشویم.

وی به زوار اربعین توصیه کرد، با توجه به اینکه ظرفیت ناوگان حمل و نقل جاده‌ای عمومی کاملا در اختیار آنها است، از خودروهای مسافربر شخصی استفاده نکنند/

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

بدون اغماض؛ کوتاهی برخی مدیران استانی را در خصوص امنیت سرمایه گذاری تشریح کنیم

طی چند روز گذشته گزارشی از تحلیل امنیت سرمایه گذاری توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه مطرح و اعلام شد که استان کرمانشاه جایگاه دهم بین ۳۱ استان کشور را در خصوص میزان امنیت سرمایه گذاری دارد.

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

نیازمندی ها