رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) فیروزکوه گفت: تمامی افرادی که در هفته دفاع مقدس تقاضای وام اشتغال داشته باشند و از شرایط لازم برخوردار باشند می توانند وام بگیرند و تاکنون با مشکل اعتبار مواجه نبوده‌ایم
کد خبر: ۱۳۳۸۸۷۳
پرداخت وام اشتغال به شهروندان متقاضی، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدسبه گزارش جام جم آنلاین تهران،عباس دهباشی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) فیروزکوه  ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، درخصوص پرداخت وام اشتغال گفت: اولویت اول ما در پرداخت وام، مددجویان تحت پوشش هستند که در درجه اول به خود مددجو و سپس به فرزندان آنها وام اشتغال تعلق میگیرد.

دهباشی بیان داشت: افرادی که تحت پوشش کمیته امداد باشند اما فقط در صورت بیکاری و نداشتن بیمه و البته دارا بودن مهارت، می توانند از وام اشتغال برخوردار باشند.

وی در ادامه تصریح کرد: مردانی که شغل و بیمه ندارند نیز میتوانند وام دریافت کنند و همچنین اولویت بعدی مربوط به پسران مجردی است که دارای کارت پایان خدمت و مهارت بوده و خانواده آنها نیز از تمکن مالی برخوردار نباشد.

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه با اشاره به شرایط وام خودکفایی گفت: وام خودکفایی وام ۱۰۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و براساس قوانین بانک انجام می‌شود.

دهباشی اظهار داشت: تمامی افرادی که در هفته دفاع مقدس تقاضای وام اشتغال داشته باشند و از شرایط لازم برخوردار باشند می توانند وام بگیرند و تاکنون با مشکل اعتبار مواجه نبوده‌ایم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) فیروزکوه گفت: از زحمات و همکاری بی شائبه مجموعه بانک‌ها در جهت ایجاد اشتغال پایدار و پرداخت تسهیلات خود اشتغالی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تشکر میکنم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها