jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۳۸۷۲۴   ۳۰ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۰۴

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان از معرفی 310 هنرمند و صنعتگر صنایع‌دستی این استان برای دریافت تسهیلات خرد خانگی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین کرمان‌؛کاظم حسین‌زاده،با اشاره به اینکه این تسهیلات برای ایجاد 12 هزار شغل از محل اعتبارات معین‌های اقتصادی استان کرمان اعطا می‌شوداظهارداشت:درحال حاضر مجری این طرح اتاق بازرگانی این استان است.

وی افزود:حداکثر سهمیه این اداره کل برای دریافت تسهیلات 200 هنرمند بود که 310 نفر معرفی شده است و امیدواریم با توجه به حضور بالای هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی در استان کرمان برای طرح‌های بعدی این سهمیه افزایش قابل قبولی داشته باشد.

او بیان کرد:این تسهیلات به رشته‌های بومی و شاخص صنایع‌دستی اختصاص می‌یاید و در حال حاضر 300 هنرمند و صنعتگر دیگر برای دریافت تسهیلات متقاضی هستند.

حسین‌زاده،خاطرنشان کرد:هنرمندان پس از ثبت‌نام در سامانه‌ مورد نظر و دریافت پیامک از طریق این سامانه برای نهایی کردن مشخصات خود به دفاتر پیشخوان مراجعه می‌کنند و سپس بانک رسالت با بررسی‌ طرح‌ها، متناسب با آنها تسهیلات اعطا می‌کند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها