jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۳۳۸۶۳۴   ۳۰ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۰:۲۸

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مگر دستگاه های ذی ربط و نهادهای نظارتی خبر ندارند که هرساله مراسم اربعین هست و زائران به کربلا می روند پس چرا اجازه تکرار گران فروشی ایرلاین ها در این ایام را می دهند؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، اقبال شاکری، با تاکید بر ضرورت برخورد با گران فروشی ایرلاین‌ها در ایام اربعین، بیان کرد: متاسفانه ایرلاین‌ها به بنگاه‌های اقتصادی سرکشی تبدیل شده اند و تابع هیچ قانونی نیستند. ما شاهد هستیم که به صورت خود سر قیمت بلیت‌ها را افزایش می‌دهند و سود خود را می‌برند، سپس با آن‌ها برخورد می‌شود و آن‌ها نرخ را کمی تعدیل می‌کنند. مجددا چند ماه بعد این کار را تکرار کرده و به نوعی به یک ترفند برای سود دهی تبدیل شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: تمام مشکل ما در این حوزه به نهاد‌های نظارتی باز می‌گردد. امروز مردم از نهاد‌های نظارتی، وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی مطالبه پیگیری این موضوع را دارند. این امر اصلا قابل قبول نیست که در ایام اربعین ۳ الی ۴ برابر قیمت مصوب بلیت‌ها را به فروش برسانند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:، اما نکته تامل برانگیز این است که مگر ستاد اربعین، وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری خبر ندارند که هرساله مراسم اربعین برپا شده و زائران به کربلا می‌روند پس چرا اجازه تکرار هر ساله این تخلف را می‌دهند؟ متاسفانه این ضعف اساسی دستگاه‌های نظارتی است که به موقع با متخلفان برخورد نمی‌کنند.

شاکری در پایان تاکید کرد: از دادستان تهران تقاضا دارم برای رسیدگی به این مطالبه مردم هرچه سریع‌تر به این موضوع ورود کرده و جلوی تخلف و گران فروشی ایرلاین‌ها را در ایام اربعین بگیرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

سازمان اکو و بلوک‌های موازی

سازمان اکو و بلوک‌های موازی

آرمینیوس وامبری، چهره تاریخی و ناشناخته، مشاور امور سیاسی تئودور هرتزل، مبلغ سرسخت سیاست انگلیس در شرق، مشاور سلطان عثمانی و جاسوس وزارت خارجه بریتانیا در دهه۱۸۶۰ برای نخستین‌ بار اندیشه پان‌ ترکیسم یعنی یکی کردن همه سرزمین‌هایی را که ساکنان آن به یکی از زبان‌هایی که ریشه آنها به زبان‌های آلتایی می‌رسد، ساخته و مطرح کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها