jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۳۷۹۶۱   ۲۶ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۹:۳۰

جنبش حماس اعلام کرد که عملیات تونل آزادی سیلی به تمام کسانی است که روی حل و فصل و سازی مسائل با رژیم اشغالگر حساب باز می‌کنند.

به گزارش جام جم آنلاین، خلیل الحیه از رهبران حماس گفت: شش قهرمانی که از زندان جلبوع فرار کرده بودند در صدر معامله آتی برای تبادل اسرا هستند و ما به وعده‌هایمان درباره آن‌ها عمل می‌کنیم. ما با تمام توان خود برای آزادی اسرا تلاش می‌کنیم و این دینی است که بر گردن ماست. هر شبانه روز نشست‌هایی را برگزار و طرح‌هایی را برای آزادی اسرایمان تهیه می‌کنیم. مردم ما تمام کسانی را که شش اسیر قهرمانمان را مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار دهند تحت پیگرد قرار خواهند داد.

وی گفت: عملیات تونل آزادی، سیلی به تمام کسانی است که روی حل و فصل و سازی مسائل با رژیم اشغالگر حساب باز می‌کنند. این عملیات جزو عملیات درهم کوبیدن دشمن است تا به او بگوییم که ما فقط تعدادی نیستیم بلکه شیرانی هستیم که منتظر روز رهایی هستیم. پرونده اسرا خط قرمزی است و نمی‌توانیم در برابر تجاوزی که علیه آن‌ها صورت می‌گیرد، سکوت کنیم.

الحیه گفت: تشکیل اتاق عملیات مشترک با مشارکت شهدای الاقصی، گردان‌های قدس و گردان‌های القسام و آماده باش آن‌ها دلیلی بر اصالت مردم فلسطین و این مسئله است که روحیه مقاومت همواره وجود دارد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها