jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۳۳۷۸۹۲   ۲۶ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۳

مدال آور رشته تیراندازی با کمان در پارالمپیک توکیو:

نگاهم؛ برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطوح است (+ فیلم)

مدال آور پارالمپیک تیراندازی با کمان کشورمان گفت: دست یابی به مدال نقره افتخاربزرگی است، اما نگاه من به طلا و برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح است.

به گزارش جام جم آنلاین، رمضان بیابانی در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: تکیه من در رقابت‌های توکیو 2020 برای دستیابی به مدال به خدا بود و از اینکه مدال نقره را برای کشورم به ارمغان آوردم، خوشحالم.

وی با اشاره به اینکه نگاه من دست یابی به گردن‌آویز طلا و طنین‌انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران در مسابقات پارالمپیک بود، افزود: دست یابی به مدال نقره نیز افتخار و بسیار بزرگ و سختی است، اما نگاه من به طلا و برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح بود.

نایب قهرمان تیراندازی با کمان پارالمپیک توکیو با بیان اینکه، در دهه 80 در پی سانحه دچار معلولیت شدم اما توکلم به خدا بود، تصریح کرد: برای رسیدن به این جایگاه و رسیدن به رقابت‌های پارالمپیک بسیار تلاش کردم و معلولیت من را محدود نکرد.

بیابانی هدف گذاری و توجه به آن را لازمه پیشرفت دانست و یادآور شد: داشتن پشتکار و ممارست در رسیدن به هدف من را مصمم تر کرد.

وی از نارسایی در حوزه ورزشی به ویژه برای جانبازان و معلولین خبر داد و گفت: از نارسایی ها گلایه دارم ولی بیان نمی‌کنم.

بیابانی افزود: در طول این سال‌ها برای رسیدن به هدف هزینه زیادی دادم و نیاز است تا حمایت شویم.

تعداد بازدید : 10
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها