jamejamonline
گیلان عمومی کد خبر: ۱۳۳۷۶۶۶   ۲۴ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۷:۲۶

با هدف افزایش سطح ایمنی خطوط و پایداری جریان گاز، در مرداد امسال 3 هزار و 230 کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد.

به گزارش جام جم آنلاین گیلان،حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان درخصوص بازرسی و نشت یابی از خطوط و تاسیسات گاز در استان گفت: در مرداد سال 1400 هزار و 230 کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد.

وی با بیان این خبر افزود: این نشت یابی ها بیش از 11 درصد از کل خطوط گاز در استان را  شامل می شود و در 8 شهر اطاقور، املش، پره سر، رستم آباد، شفت، فومن، طاهرگوراب و چوبر انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: هم اکنون بیش از یک میلیون و 150 هزار مشترک در استان، مصرف کننده گاز طبیعی می باشند و با رشد روز افزون متقاضیان گاز طبیعی و به تبع آن افزایش طول شبکه گاز در استان، بازرسی و نشت یابی مستمر و ادواری از خطوط گاز، بیش از گذشته لازم و ضروری می باشد.

حسین اکبر با ضروری برشمردن بازرسی و نشت یابی ادواری درجهت حفظ ایمنی و پایداری جریان گاز مشترکین خاطرنشان کرد: در مرداد امسال علاوه بر نشت یابی شبکه های گازدار استان، 96 ایستگاه تقلیل فشار گاز و بیش از 55 هزار انشعاب گاز مورد بازرسی و نشت یابی قرار گرفته است.

وی در پایان گفت: شرکت گاز مسئول تامین ایمنی تاسیسات و خطوط گاز تا درب منازل مشترکین می باشد و با بازرسی مستمر از تاسیسات، شبکه و انشعابات گاز برای تحقق این مهم تلاش می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس گیلان - یادداشت

بیشتر

نیازمندی ها