معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی؛

مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل سال ۱۳۹۹ تمدید شد

دبیر ستاد پروژه مهر استان کرمانشاه گفت: تاکنون بیش از ۹۵ درصد دانش‌آموزان استان در مدارس ثبت نام شده‌اند.
کد خبر: ۱۳۳۷۴۴۸

به گزارش جام جم انلاین کرمانشاه؛ به نقل از ایسنا، علی مرادی با اشاره به آمادگی مدارس استان برای بازگشایی در آستانه سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: اقدامات لازم از کلاس بندی دانش‌آموزان گرفته تا سازماندهی اولیای مدرسه شامل مدیران، معلم ها و … برای آغاز سال تحصیلی جدید انجام شده و مدارس استان آماده آغاز سال تحصیلی جدید به هر شیوه ای شامل آموزش حضوری، غیرحضوری و یا تلفیقی که ستاد ملی کرونا تصمیم گیری کند، هستند.

مرادی با اشاره‌ به روند ثبت نام دانش‌آموزان استان کرمانشاه در مدارس، گفت: پیش بینی می شود امسال  ۳۳۵ هزار و ۹۷۳ دانش‌آموز در استان مشغول به تحصیل شوند که تاکنون بیش از ۹۵ درصد آنها در مدارس ثبت نام شده و کار ثبت نام مابقی دانش آموزان نیز در دست اقدام است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه  در ادامه با اشاره به ساماندهی معلم های استان، گفت: تلاش کرده ایم تا با استفاده از ظرفیت نیروهای رسمی و معلم های حق التدریس، کمبودهای موجود در زمینه تعداد معلم های استان را حل کرده و طوری برنامه ریزی کرده ایم که مهر ماه هیچ دانش آموزی بی معلم نماند.

مرادی در ادامه به روند واکسیناسیون فرهنگیان استان اشاره کرد و افزود: ۹۲ درصد معلم‌های کرمانشاه دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده و ۳۵ درصد آنها هم هر دو دوز واکسن را زده‌اند.

وی با اشاره به ادامه دار بودن کار واکسیناسیون معلم‌ها در استان، گفت: امیدواریم ظرف چند روز آینده کار واکسیناسیون دوز دوم فرهنگیان استان به اتمام برسد و تمامی فرهنگیانی که دوز اول واکسن را زده اند، دوز دوم را هم دریافت کنند.

مرادی با بیان اینکه بر اساس آمارها هشت درصد معلم های استان برای تزریق واکسن کرونا مراجعه نکرده‌اند، تصریح کرد: تعدادی از این افراد از طرق دیگری مثل مشارکت در برگزاری انتخابات و یا قرار گرفتن در رده سنی افراد مشمول واکسیناسیون، واکسینه شده اند.

مرادی ادامه داد: انتظار داریم در روزهای باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید تمامی معلم هایی که واکسن کرونا نزده اند برای دریافت واکسن اقدام کنند تا در صورت تصمیم گیری ستاد ملی کرونا برای بازگشایی مدارس به شکل حضوری، مشکلی برای حضور معلم ها سرکلاس درس نداشته باشیم.

مرادی در ادامه با اشاره به آغاز توزیع کتب درسی سال تحصیلی جدید در مدارس، گفت: امسال همه دانش‌آموزان کتب درسی خود را از مدارس تحویل خواهند گرفت.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها